Fotografování interiérů a architektury

Vaše sídlo, prodejna, hotel nebo restaurace v nejlepším světle.

Hledáte fotografa pro prostory ve kterých podnikáte? Potřebujete fotografie exteriéru i interiéru sídla vaší firmy? Inzerujete svůj hotel či byt na airbnb nebo booking.com? Zkrátka: pokud hledáte profesionálního fotografa interiérů a architektury, jste tu správně.

Fotograf interiérů a architektury Slávek Sekanina

Náš fotograf zachytí krásu a atmosféru místa. Spolehlivě najde nejlepší úhel, dokonale využije přirozené světlo, nebo mu i trochu pomůže. V postprodukci doladíme detaily, odstraníme nedostatky. Při pohledu na výsledné fotky budete žasnout, jak jsou vaše prostory fotogenické.

Jaká je cena?

Výsledná cena se skládá ze 3 položek: samotného focení, postprodukce jednotlivých fotek a ceny za dopravu pro fotografa. Dobu focení odhadneme na základě vaší poptávky, počet finálních fotografií určujete sami. Doprava po Praze je pro klienty zdarma, mimo Prahu určíme cenu na základě poptávky.

Focení: první hodina za 2000 Kč, každá další 1200 Kč

Postprodukce: 600 Kč / foto za hires fotografie (cca 20 mpx)

Doprava: v Praze zdarma, mimo Prahu kalkulujeme na základě konkrétní poptávky

Přesvědčili jste mě, kam se mám obrátit?

info@brostudio.cz

+420 775 601 324.

Sdělte nám prosím adresu focení, charakter a rozsah focených prostor, předpokládaný počet finálních fotek. Pokud už jste se rozhodli na 100% napište i termín, kdy byste chtěli focení uskutečnit.