Fotoateliér v Praze, profesionální fotograf

Produktové fotografie    | Fotografování lidí

 

IMG_9504.jpgIMG_9505.jpgIMG_9507.jpgIMG_9529.jpgIMG_9532.jpgIMG_9533.jpg

“Specializuji se na produktovou fotografii, ale baví mě i focení dětí, svateb, portrétů.”

Fotograf Slávek Sekanina

Hlavní postavou našeho fotoateliéru je Slávek Sekanina, fotograf s desetiletou praxí, kterého doporučují desítky spokojených klientů. Kromě služeb, které nabízíme výše (fotografie dětí a rodin, produktové fotografie) a které jsou jeho specializací, příležitostně fotí i svatby, reportáže, architekturu a dokumentární fotografie. Jeho nově zařízený fotoateliér v Praze 5 umožňuje jak realizaci náročných firemních zakázek, tak i příjemné soukromé focení rodinných fotografií. Přímý kotakt na našeho fotografa je slavek@brostudio.cz.

Fotoateliér Brostudio a fotografie lidí

Někdy se vyplatí počkat si. Náš ateliér jsme vybírali dlouho a pečlivě a za to se teď můžeme pochlubit výborně řešeným prostorem, který přesně vyhovuje našim požadavkům a hlavně – ve kterém se vy budete cítit skvěle! Nechceme nudit technickými detaily. Stačí, když budeme konstatovat, že jsme špičkově vybaveni. Ať už se bude jednat o fotky vás samotných, vašich dětí, nebo celé rodiny, můžeme říci, že jsme připraveni odvést nejlepší výkon. Kontaktujte nás, nebo rovnou navštivte.

Produktová fotografie

Náš ateliér je zařízený pro profesionální focení produktů. Dokonale nasvícené fotografie produktů, které ještě dotáhneme k dokonalosti při postprodukci, budou magnetem na zákazníky. Reference renomovaných firem a naše galerie mluví samy za sebe. Naší specialitou jsou tzv. 360i stupňové fotografie produktů. Jsou určené pro ty, kteří chtějí svým zákazníkům podat úplnou obrazovou informaci o svých výrobcích. Zajistíme nejen vytvoření krásné 360° prezentace pro každý váš produkt, ale následně i kompletní podporu vašim programátorům při implementaci do e-shopu nebo firemní webové stránky.

Přijedeme k vám

Pokud jste zaneprázdněni a raději byste focení uskutečnili u vás doma nebo ve firmě, rádi vám vyhovíme. Zařízení ateliéru je mobilní. Stejně tak máme zkušenosti s tvorbou reportážních a svatebních fotografií. Napište nám svoje přání, jsme si jistí, že najdeme řešení.