360° produktové fotografie


Chcete víc, než klasickou produktovou fotografii? Chcete svým potenciálním zákazníkům přinést co nejhmatatelnější ukázku vašeho produktu? Naší specialitou jsou 360° produktové fotografie, někdy také označované jako 3D produktové fotografie.

Náš přístup k 360° fotografii

Naším hlavním cílem je ukázat produkt na obrazovce tak, abyste měli pocit, že si na něj můžete sáhnout. Produkty svítíme tak, aby byly co nejplastičtější, focení ve fotostanu považujeme ve většině případů za omyl. Věnujeme se každému snímku zvlášť. Výsledkem je dokonalá prezentace nejen rotujícího produktu, ale často i ukázka jeho funkcí (jako například u zrcadlovky v úvodní prezentaci na této stránce). Obvykle dodáváme rotaci s 32 nebo 64 snímky.

Kompletní řešení 3D produktové prezentace

3D prezentaci produktu pro vás nafotíme a vyexportujeme do playeru firmy Webrotate360. Jeho výhodou je minimalistický design s množstvím variací, 100% funkčnost na všech zařízeních. Většina konkurenčních řešení požaduje skladování fotografií na serveru provozovatele a tedy měsíční či roční poplatky. U nás budete za fotografii platit jen jednou!

Cena

Ta je opravdu různá a vždy ji tvoříme podle individuálních požadavků klienta. Záleží na počtu snímků, množství postprodukce a hlavně na celkovém objemu zakázky. Rozmezí v jakém jsme zatím pracovali je 400 – 8000 Kč za 1 3D produktové foto.

Máte další dotazy?

Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat:

info@brostudio.cz

+420 775 601 324